Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Gąbeczki do makijażu podbiły kosmetyczny rynek. Pierwszy był Beautyblender, który do tej pory nosi miano kultowego. Poza nim jest jednak kilka innych propozycji, równie dobrych, dziś przedstawimy jedną z nich – Real Techniques Miracle Complexion Sponge. Zapraszamy do dalszego czytania!

Real Techniques Miracle Complexion Sponge kosmetykomania

Miracle Sponge służy do aplikacji podkładu, korektora, różu w kremie, czy też innych płynnych bądź mineralnych kosmetyków. To naprawdę wielofunkcyjna gąbeczka, o innowacyjnym kształcie, pozwalająca dotrzeć w każdy zakamarek twarzy. Po jednej stronie jest ścięta na płasko, co jest jej ogromną zaletą i ułatwia aplikację kosmetyków w miejscach trudno dostępnych, np. korektora pod oczami. Gąbeczka Real Techniques jest niesamowicie miękka i sprężysta. Ma bardziej gęstą strukturę niż Beautyblender i jest też bardziej zbita. Stemplowanie nią twarzy to czysta przyjemność. Zero dyskomfortu.

Aplikacja jest identyczna, jak w przypadku innych tego typu gąbęk. Miracle Sponge moczymy w wodzie i odsączamy jej nadmiar. Gąbka powiększa swój rozmiar i jest gotowa do użycia. Przepięknie radzi sobie z każdym podkładem, trzeba jednak pamiętać o tym, aby wykonywać ruchy stemplujące, a nie rozcierające. Wtedy wszystko zostaje pięknie z cerą stopione, nie ma smug, efektu maski, czy odcięć. Podkład daje ładne, lekko satynowe wykończenie, znika pudrowa, matowa warstwa nawet w przypadku ciężkich fluidów, a krycie w dalszym ciągu jest zapewnione. Na skórze zostaje tylko warstwa, która wygląda dobrze. Cały nadmiar kosmetyku zostaje na Miracle Sponge. Takiego efektu nie uzyskamy pędzlem. Gąbkę docenią także dziewczyny zmagające się z przesuszoną cerą i suchymi skórkami. Przy aplikacji na mokro ich widoczność zostaje znacznie zmniejszona.

Poniżej możecie zobaczyć jak gąbka wygląda przed namoczeniem i po namoczeniu. Widać gołym okiem, że znacznie zwiększa swój rozmiar.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge kosmetykomania Real Techniques Miracle Complexion Sponge kosmetykomania

Co jeszcze? Gąbeczka rozprowadza podkład szybko i równomiernie i cały proces nie zajmuje więcej czasu niż malowanie się za pomocą pędzla. Bez problemu też Miracle Sponge się myje. Zaleca się czyszczenie tuż po użyciu, kiedy fluid jeszcze nie zaschnie, ale jeżeli brak Wam czasu, spokojnie domyjecie ją tuż przed kolejną aplikacją.  Nic się nie odbarwia, nie zostają plamy.

Zaleca się wymianę gąbki co kilka miesięcy, jednak z własnego doświadczenia wiemy, że wystarcza ona na znacznie dłuższy okres czasu i nie niszczy się szybko. Po roku spokojnie nadaje się do użycia. :)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge kosmetykomania

Gąbeczkę kupicie obecnie w cenie 29,90zł TUTAJ.

Jeżeli szukacie dobrego narzędzia do aplikacji podkładu w rozsądnej cenie, które zapewni Wam naturalny efekt. Gorąco polecamy!

Wpadnijcie na kosmetykomania.pl zobaczyć inne akcesoria do makijażu i nakładania podkładu TUTAJ.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge kosmetykomania

Czas na wyniki wielkiego rozdania na facebooku! Dziękujemy Wam za tak liczny udział! <3

Nagrodę główną otrzymuje: Marta Diana Goleniewska

Dodatkowe nagrody niespodzianki zdobywają:

Anna Mleczko,

Teresa Wrona,

Anna Winkler,

Joanna Jarosławów,

Justyna Baran,

Paulina Pilarczyk,

Edyta Stefańska,

Magdalena Klinkosz

Natalia Zamolska,

Katarzyna Kaproń,

Gratulacje! Poprosimy o przesłanie danych teleadresowych potrzebnych do wysłania nagrody, w wiadomości prywatnej na fanpage kosmetykomania.pl TUTAJ.

(Visited 10 373 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>