ROZDANIE INSTAGRAM i FACEBOOK – Wyniki ❤️

Dziewczyny, czas na wyniki naszych konkursów na instagramie i facebooku. Wiemy, że czekacie na nie z niecierpliwością! Na wstępie chcemy Wam jednak gorąco podziękować za tak liczny udział. Niesamowicie nas to cieszy! :)

Do sedna zatem ❤️

Paletka Nude Dude z rozdania facebookowego leci do Pauliny Drzewieckiej za rysunek:

Gratulujemy Paulino!
3<3
A jajeczeka BRUSHEGG z Instagramowego ROZDANIA lecą do:
@sofiilont
@iga_blonska
@dian_ess
@akademiapiekna
@magdaniedz
@gosiamielniczek
@adriannaa.p
@malwinczi
@miller.emilia
@cocarolaine
@beautyisexpensive
@pynplacek
 :)
Gratulujemy dziewczyny!
 :)
Swoje adresy wraz z numerem telefonu przesyłajcie na sklep@kosmetykomania.pl, koniecznie z dopiskiem ROZDANIE!
:) 
Obiecujemy, że już niedługo będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę! :) Bądźcie więc czujne i obserwujcie nas na bieżąco na naszym INSTAGRAMIE – KLIK oraz FACEBOOKU – KLIK :)
CAŁUSY!

 

(Visited 1 149 times, 1 visits today)

3 thoughts on “ROZDANIE INSTAGRAM i FACEBOOK – Wyniki ❤️

  1. ja pierdziele. Gdzie było napisane, że forma jest dowolna? To tak jakby w konkursie była mowa o rysunku, a ktoś by nagrał piosenkę i by wybrał. Bulwers..

  2. Gratulacje! :) Kosmetykomania, tylko taka drobna uwaga – rozdanie, to losowanie wśród osób, które spełniają warunki, natomiast to był konkurs, czyli wybór najlepszej odpowiedzi. Pamiętajcie proszę o tym, bo podejrzewam, że wiele dziewczyn zmyliła ta nazwa i udzieliły krótkiej odpowiedzi (zresztą ja zrobiłam tak samo), a w przypadku konkursu, wysiliłybyśmy się nieco co do odpowiedzi :)

    Już kilka razy natknęłam się na to, że według regulaminu trzeba było udzielić odpowiedzi, a zwycięzca i tak był losowany, bo w tytule było ”ROZDANIE” :)

    Proszę, pamiętajcie o tym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>