dwa dobre fixery do twarzy – Kryolan i Hean + WYNIKI KONKURSU

Fixer do makijażu, czyli po polsku mówiąc, utrwalacz, mający zapewnić nam makijaż prezentujący się nienagannie przez wiele godzin, a nawet całą noc, to nie tylko must have wizażystów, ale także amatorskich pasjonatek make-upu. Dziś bierzemy pod lupę dwa z najpopularniejszych – Kryolan Dermcolor Fixing Spray oraz Hean High Fixer Spray.

Kryolan Dermcolor Fixing Spray oraz Hean High Fixer Spray kosmetykomania

Tak jak zostało wspomniane we wstępie, fixer ma przedłużyć trwałość makijażu, ale także sprawdzić, że niezależnie od warunków atmosferycznych, będzie on nie do ruszenia – czy to deszcz, czy upał – wszystko zostaje na swoim miejscu, nie ściera się i nie spływa. Czy faktycznie fixery z dzisiejszego wpisu zapewniają nam taki efekt?

Oba utrwalacze mają formę sprayu i tę samą pojemność 150ml. Atomizer w obu przypadkach chodzi bez zarzutu i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, choć Kryolan wypuszcza odrobinę mniejsze kropelki. Jeżeli chodzi o składy, są one podobne, ale Kryolan zawiera filtry UV, w przeciwieństwie do fixera Hean. Oczywiste jest jednak, że utrwalacze nigdy składem nie zachwycą, bo to nie są produkty, po które sięga się codziennie. Umówmy się, do naturalności im daleko. :)

Kryolan Dermcolor Fixing Spray oraz Hean High Fixer Spray kosmetykomania

Pod względem cenowym, zdecydowanie wygrywa Hean, który obecnie kosztuje 18,99zł/150ml. Kryolan natomiast ma cenę 69zł/150ml.

Jeżeli o zapach chodzi, to fixer Kryolan jest bardziej neutralny i delikatny, mało wyczuwalny. Ten marki Hean pachnie już dość wyraziście, ale na szczęście szybko się utlenia i nie czuć go w trakcie noszenia.

To co zachwyca przede wszystkim, to fakt, iż oba utrwalacze faktycznie sprawiają, że makijaż staje się wodoodporny. Spróbujcie kiedyś nałożyć podkład na dłoń, spryskać go fixerem, poczekać chwilę, a następnie zmoczyć dłoń letnią wodą. Efekt Was zaskoczy, bo fluid nie rozmaże się, nie spłynie i nadal pozostanie na swoim miejscu. Nie musicie się więc obawiać, że deszcz, pot, czy po prostu jakikolwiek inny strumień wody zniszczy wasz makijaż. Fixery chroną również przed wszelkimi odciskami i śladami np. na telefonie, czy okularach. Chyba żadna z nas tego nie lubi. Ponadto, w obu przypadkach, makijaż jest odporny na pocieranie. Naprawdę trudno schodzi z twarzy, czy z dłoni, gdy go uprzednio spryskamy, zarówno jednym, jak i drugim utrwalaczem.

W kwestii trwałości, także jest dobrze, jednak tutaj przoduje Kryolan, on po prostu dłużej makijaż utrzymuje i sprawia iż jest nie do zdarcia, ale Hean spokojnie na imprezę wystarczy. :) Dermacolor to po prostu must have dla kobiet, które potrzebują 24h nienagannej trwałości. On da radę, gwarantujemy. :)

Kryolan Dermcolor Fixing Spray oraz Hean High Fixer Spray kosmetykomania

Podsumowując, oba kosmetyki są dobre, jednak naprawdę niezniszczalny jest Kryolan Dermacolor. On sprawdzi się w sytuacjach ekstremalnych i przyda się wizażystkom np. na śluby i wesela, gdy w upał malujemy pannę młodą o 9 rano i musi jej look przetrwać calusieńki dzień. Hean natomiast spokojnie nada się na wszelkiego typu wieczorne wyjścia np. kolację ze znajomymi zakończoną tańcami w klubie, Sylwestra i inne okazje. :)

Oba kosmetyki kupicie TUTAJ:

Kryolan Dermcolor Fixing Spray KLIK

Hean High Fixer Spray KLIK

Kryolan Dermcolor Fixing Spray oraz Hean High Fixer Spray kosmetykomania

Dziewczyny, a Wy na który byście postawiły? Miałyście już do czynienia z fixerami? Wpadajcie na kosmetykomania.pl zobaczyć jakie jeszcze są w ofercie TUTAJ

A na koniec chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za udział w KONKURSIE na Instagramie! Wybranie najciekawszej odpowiedzi nie było łatwe, ponieważ wszystkie są ciekawe! Zdecydowaliśmy jednak, że nagrodę zdobywa sandrasmolarczyk za komentarz:

Makijaż jest dla mnie nieodłączną częścią codziennej przyjemności. Często spiesząc się otwieram kufer z założeniem „Dziś tylko puder i tusz”. Nigdy to
nie wychodzi. ☺️ Kolorowe cienie, kredki, eyelinery, szminki skutecznie kuszą aby połączyć je w niesamowity sposób nieustannie rozwijając moją wyobraźnię. Tym bardziej cieszę się, że mogę wykonywać makijaże na innych twarzach i dzielić się moimi pomysłami. Kocham to .

GRATULUJEMY!!! i prosimy o kontakt na PRIV!

(Visited 568 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>