suchy szampon Batiste, must have każdej kosmetykomaniaczki!

Suche szampony opanowały rynek kosmetyczny, wiele kobiet już nie wyobraża sobie bez nich życia. To po prostu must have w życiu zabieganej, zapracowanej kobiety. Oczywiście numerem jeden, bez dwóch zdań są szampony Batiste. Dlatego dzisiaj chcemy opowiedzieć o nim więcej, zapraszamy do dalszego czytania! :)

suche szampony Batiste kosmetykomania

Szampony Batiste występują w szerokiej gamie zapachowej. Ponadto dostępne są zarówno w wersji tradycyjnej, jak i barwiącym pigmentem. Aromaty, z którymi się spotykamy są intensywne, ale nieduszące i bardzo długo utrzymują się na włosach. Są słodkie i wyczuwalne nawet cały dzień.

suche szampony Batiste kosmetykomania

Suche szampony mają przede wszystkim za zadanie odświeżyć naszą fryzurę oraz sprawić, że będziemy mogły wyjść z domu bez mycia włosów.  Wiecie jak to czasem bywa, wstajemy rano, a nasza fryzura po nocy jest przylizana, na włosach są odgniecenia i brakuje objętości. Niby włosy nie potrzebują mycia, ale nie wyglądają też dobrze.  Wtedy z pomocą przychodzi suchy szampon. :) Wystarczy, że spryskamy nim nasadę włosów kilka razy i możemy cieszyć się fryzurą ujarzmioną, pełną objętości. Batiste zdaje egzamin zarówno, gdy chcemy chodzić w rozpuszczonych włosach, jak i w kucyku.

suche szampony Batiste kosmetykomania

Musimy jednak pamiętać, że żaden suchy szampon nie zastąpi nam mycia głowy. Na pewno jednak pomoże i ułatwi życie wszystkim kobietom, którym brakuje czasu na mycie włosów każdego dnia lub tym, które często podróżują i nie zawsze mają warunki na ogarnięcie fryzury.

suche szampony Batiste kosmetykomania

Na koniec najważniejsze, czyli sposób aplikacji! Większość szamponów Batiste i nie tylko, jest w białym kolorze. Wiąże się to z osadem, który pozostaje na włosach. Wiele dziewczyn na to narzeka, ale problem tkwi w metodzie aplikowania kosmetyku. Przede wszystkim nie można szamponu aplikować z bliska. Im mniejsza odległość, tym gorszy efekt końcowy. Należy zachować mniej więcej trzydzieści centymetrów odstępu, bo dzięki temu szampon zostanie rozpylony równomiernie i nie porobi nam na włosach białych plam. Bardzo ważne jest także wmasowanie szamponu w skórę, gdyż dzięki temu, zazwyczaj osad znika w całości. W przypadku, gdy jednak nadal coś zostaje, możemy dodatkowo włosy przeczesać szczotką.

Podsumowując, gorąco polecamy. Suchy szampon zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiemy co się może trafić. Niezaplanowane wyjście, spotkanie, podróż? Batiste zawsze zdaje egzamin i cieszy oko piękną buteleczką z atomizerem. Przyznajcie, że design jest wyjątkowo udany i bardzo dziewczęcy.

Batiste kupicie w dwóch pojemnościach 200ml w cenie 14,90 lub 16,90zł w zależności od rodzaju oraz 50ml w cenie 7,90zł. Wszystkie dostępne wersje znajdziecie na kosmetykomania.pl TUTAJ.
Dziewczyny, należycie tak jak my, do grona fanek Batiste? :))
(Visited 411 times, 1 visits today)

One thought on “suchy szampon Batiste, must have każdej kosmetykomaniaczki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>