9 powodów, dla których warto kupić gumki Invisibobble

Każda z nas, która ma dłuższe włosy, korzysta z gumek do włosów. Początkowo sięgałyśmy po grube frotki, później modne były te z metalowymi łącznikami, które mocno niszczyły włosy i je łamały. Przyszła też pora na wiązane gumki, aż wreszcie, ktoś genialny, wymyślił Invisibobble! :) Dziś przedstawimy wam 9 powodów, dla których warto je mieć! :) Zapraszamy!

gumki Invisibobble kosmetykomania

1. Główną zaletą gumek jest fakt, że są całkowicie niewidoczne, a dokładniej, nie zostawiają żadnych odkształceń na włosach. Rozpuszczamy je i gotowe – zero odcisków!

2. Gumki nie powodują bólu głowy. Tradycyjne gumki ściskają czasem włosy tak mocno, że aż czujemy cebulki. W efekcie pojawia się dyskomfort i ból, a my mamy ochotę wyrwać sobie włosy z głowy. ;) W przypadku Invisibobble nic takiego nie ma miejsca.

3. Invisibobble nadaje się do każdego rodzaju włosów. Utrzyma zarówno te proste, jak i kręcone, niskoporowate i wysoko, długie i krótkie. Nie spada i nie zsuwa się.

4. Gumka nie plącze włosów, nie wyrywa ich i nie łamie. Łatwo ją usunąć i rozpuścić włosy. Nie musimy obawiać się o kołtuny. :)

5. Invisibobble jest wodoodporna. Nadaje się zarówno na basen, jak i do wiązania włosów po olejowaniu. Świetnie trzyma koczek,  wystarczy ją rano przepłukać w wodzie z odrobiną mydełka.

gumki Invisibobble kosmetykomania

6. Gumka jest bardzo trwała, nawet gdy po jakiś czasie się rozciągnie, nadal bez problemu zwiążemy włosy za jej pomocą. Wystarczy, że zamoczymy ją w gorącej wodzie na chwilę i wróci do swojego pierwotnego kształtu.

7. Mnogość kolorów, w których występują gumki, pozwala Ci na dobór tego idealnego. Od teraz nie musisz ograniczać się do nudnej czerni, czy brązu. Możesz wybierać pośród soczystych pasteli, czy odcieni nude.

8. Gumki doskonale się rozciągają, więc ryzyko, że podczas związywania włosów pękną, jest znikome. Zupełnie inaczej jest w przypadku tych tradycyjnych, z łączeniami z metalu.

9. Invisibobble to również stylowy gadżet. Rewelacyjnie prezentuje się jako bransoletka i uzupełnia każdą stylizację. Szczególnie w trakcie wakacji, świetnie zdobi opalony nadgarstek i przyciąga uwagę.

gumki Invisibobble kosmetykomania

 

Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć nowe Invisibobble oraz koralową, po miesiącu noszenia. Jak widać nadal jest w dobrym stanie. :)

gumki Invisibobble kosmetykomania

Dziewczyny, gumki Invisibobble kupicie TUTAJ. Jedna sztuka kosztuje aktualnie 4,49zł, zestaw trzech 12,90zł.

Wpadnijcie na kosmetykomania.pl i zobaczcie jak dużo fajnych kolorów jest do wyboru. :) 

(Visited 339 times, 1 visits today)

One thought on “9 powodów, dla których warto kupić gumki Invisibobble

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>