Nowość!!! – szczotka Tangle Teezer Blow Styling

Marka Tangle Teezer znana jest każdej z nas z fenomenalnych szczotek do czesania włosów. Na rynku dostępne są wersje oryginalne, klasyczne, kompaktowe lub te pod prysznic, a od niedawna także pierwsza szczotka do stylizacji! Tangle Teezer Blow Styling to nowość i istna rewolucja. Dostępna w dwóch rozmiarach – Half i Full (my prezentujemy tę drugą, większą), ma ułatwić i przyspieszyć układanie włosów. Jak sprawdza się w praktyce? O tym poniżej.

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Najpierw kilka słów od producenta.

Tangle Teezer to rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, która jest niezwykle elastyczna i delikatna. Włosy rozczesuje sprawnie, bez ciągnięcia i szarpania jednocześnie sprawiając, że są one gładkie i lśniące. Splątane włosy szybko wrócą do formy bez zbędnego bólu i to w kilka chwil! Szczególna zaletą szczotki Tangle Teerez jest to, że nie niszczy, nie ciągnie i nie łamie włosów podczas rozczesywania. Tangle Teezer doskonała jest do każdego rodzaju włosów, do czesania zarówno na mokro jak i sucho, dla dorosłego czy dziecka. A do tego wszystkiego masuje skórę głowy!

BLOW STYLING FULL PADDLE (większa) – dzięki innowacyjnym ząbkom szczotka pozwala na swobodny „przepływ” włosów bez ciągnięcia i szarpania jednocześnie usuwając nadmiar wody z włosów. Włosy stają się błyszczące i gładkie. Przy jej pomocy możemy stylizować włosy suszarką. Szczotka przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów. 

Warto podkreślić, że szczotka Blow Styling przeznaczona jest raczej do modelowania i stylizacji, a nie stricte do rozczesywania włosów. Do tego posłużą nam bardziej inne wersje TT.

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Nowa wersja Tangle Teezer jako pierwsza posiada rączkę. To niesamowite ułatwienie, jeśli o stylizację włosów chodzi. Blow Styling wykonana jest z solidnego, grubego plastiku. W przeciwieństwie do pozostałych wersji, jej igiełki nie są miękkie i sprężyste, a sztywne, co usprawnia modelowanie. Ząbki ułożone są w czterech równych rzędach, a pomiędzy nimi mamy spore odległości, które to właśnie mają pozwolić usuwać nadmiar wody i wilgoci.

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Szczotka jest dość sporych rozmiarów i została zaprojektowana tak, aby jej użytkowanie i trzymanie w dłoni było naprawdę wygodne. Nic tu się nie wyślizguje, nie wypada. Tangle Teezer Blowing Styler stabilne leży w dłoni i jest szczotką bardzo funkcjonalną.

BS ma bardzo przemyślany, lekko zaokrąglony (wygięty w łuk) kształt, tak aby modelowanie włosów było jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu pojedyncze pasma można odpowiednio naprężyć i gładko przesunąć po nich szczotką przy cieple suszarki. Nic nie ucieka, nie wysuwa się, a modelowanie jest bardzo szybkie i sprawne. Nawet dziewczyny, które nie mają zdolności do fryzur i stylizacji, spokojnie sobie poradzą.

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Co z efektami? Oczywiście zależą one w dużej mierze od rodzaju włosów. My na średnioporowatych włosach widzimy wyraźne nabłyszczenie, wygładzenie i zdyscyplinowanie kosmyków, brak obciążenia i przyklapu oraz ładne odbicie włosów u nasady. Końcówki są ujarzmione, a cała fryzura nie puszy się. Efekt jest naprawdę zaskakująco dobry i satysfakcjonujący. Szczotka zapewnia w zasadzie efekt prostych włosów bez prostownicy.

Nie zauważyłyśmy, aby szczotka plątała włosy, ciągnęła je, czy wyrywała. Nie sprawia bólu, ale najbardziej płynnie sunie po wilgotnych włosach.

Jeżeli więc szukacie wygodnej i przyjemnej szczotki do modelowania, naprawdę warto się Blowing Styling zainteresować. Będziecie zadowolone. :)

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Szczotkę TT kupicie TUTAJ:

  • Blow Styling Full Paddle KLIK w cenie 69,00zł 
  • Blow Styling Half Paddle KLIK w cenie 64,90zł 

 Tangle Teezer Blow Styling kosmetykomania

Wpadnijcie też na kosmetykomania.pl zapoznać się z całą gamą szczotek Tangle Teezer TUTAJ.

Dziewczyny, macie już Blow Styling? Jak wrażenia? 

(Visited 400 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Nowość!!! – szczotka Tangle Teezer Blow Styling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>