Makeup Revolution, pędzle do makijażu twarzy na każdą kieszeń: F101, F102, F103, F104

Marka Makeup Revolution nie próżnuje i regularnie poszerza swój asortyment. Niedawno, w ofercie marki pojawiły się nowe pędzle, które cechować ma wysoka jakość oraz niska cena, sprawiająca, iż będą one akcesoriami do makijażu, na kieszeń każdej kosmetykomaniaczki. A jak wypadają w praktyce? Zapraszamy do dalszego czytania! :)

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

W ofercie znajdziemy 9 pędzli. Pięć z nich przeznaczonych jest do makijażu oka, cztery natomiast do makijażu twarzy. Na tych drugich skupimy się dziś właśnie. Pędzelki do powiek, przybliżymy wkrótce, w oddzielnym wpisie. Będzie o czym opowiadać! :))

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

Zacznijmy od cech wspólnych pędzli. Trzeba przyznać, że zaskakują one przede wszystkim miękkością i jakością włosia. Jest ono syntetyczne bardzo przyjemne w dotyku i odpowiednio przycięte i porządnie sklejone. Wszystko trzyma się skuwki i nic nie wypada. Całość wygląda ładnie, prosto i elegancko. Pędzelkom naprawdę daleko do taniego efektu. Skuwki są czarne, metalowe, a trzonki lakierowane, z wytłoczonym logo marki oraz numerem pędzla. Czerń i złoto to zawsze dobre połączenie.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

Kształty pędzli do twarzy zostały przemyślane tak, aby wykonać nimi cały makijaż. Mamy tutaj języczkowy pędzel do podkładu F101 Foundation Brush, F103 Stiplling Brush, czyli pędzel do podkładu typu skunks, F104 Powder Brush, czyli pędzel do pudru oraz F105 Contour Brush – pędzel do różu i bronzera. Przyjrzyjmy się im bliżej.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania f101 foundation brush

F101 Foundation Brush to pędzel z wykonany z czarnego, włosia syntetycznego. Przeznaczony jest do aplikacji podkładu, ale świetnie spisze się także przy nakładaniu korektora, czy innych płynnych kosmetyków. Ma precyzyjny kształt i pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, np. skrzydełka nosa, czy obszar pod oczami. Przy jego użyciu nie uzyskamy smug, ani plam. Rozprowadza kosmetyki równomiernie i cienką warstwą. Bardzo łatwo buduje się nim krycie, więc jeżeli borykacie się ze zmianami skórnymi, będzie waszym przyjacielem podczas codziennego makijażu. Włosie jest mięciutkie i sprężyste oraz odpowiednio zbite. Nic się nie rozczapierza, ani nie wypada. Pędzel był prany wielokrotnie i jak widać, nic się z nim nie stało. Nadal wygląda jak nowy, a włoski nie straciły na delikatności. Nie doszło również do rozklejenia skuwki i trzonka. Jest tanio i dobrze.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania f103

F103 Stiplling Brush  czyli dwukolorowy pędzel typu skunks został stworzony z dwóch warstw włosia syntetycznego, antybakteryjnego. Jest idealny do nakładania podkładu, ale sprawdzi się również, przy aplikacji pudru, czy różu. Włosie jest ułożone w taki sposób, że kosmetyk nakłada się z udziałem powietrza. Co za tym idzie? Mamy większą kontrolę nad budowaniem krycia i uzyskujemy bardzo naturalny efekt. Pędzel może być stosowany zarówno na sucho, jak i na mokro. Włosie jest odpowiednio zwarte i gęste, idealnie miękkie oraz sprężyste. Nic nie drapie, ani nie podrażnia. Kosmetyki rozkładają się równomiernie i perfekcyjnie. Stiplling Brush bardzo łatwo się czyści. Ułożenie włosków znacznie usprawnia pracę, a w trakcie czyszczenia nic się z pędzelkiem nie dzieje, jak widać, mimo wielu prań, jest w stanie idealnym.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania f104 powder brush

F104 Powder Brush to mięciutki, puchaty pędzel z włosia syntetycznego, przeznaczony do aplikacji pudru, którego stosowanie jest samą przyjemnością. Jest niezwykle delikatny  i omiatanie twarzy za jego pomocą jest niezwykle relaksujące. :) Dobrze i równomiernie nabiera puder. Kosmetyk zatrzymuje się na włoskach i zostaje równomiernie rozprowadzony na cerze. Jak widać na zdjęciach, mimo wielu myć, żaden włosek nie odstaje, a pędzel zachowuje swój kształt. Nie traci też na miękkości, nie gubi włosia i wciąż zachowuje sprężystość. Nasz hit! Tym bardziej, że naprawdę szybko i łatwo się myje i równie ekspresowo schnie.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania f105 contour brush

F105 Contour Brush to skośny pędzel idealny do różu i bronzera. Jest dobrze i precyzyjnie przycięty, wprost stworzony do podkreślania kości policzkowych. Świetnie też spisze się w aplikacji rozświetlacza. Jest odpowiednio gruby i puchaty, dzięki temu ładnie rozciera kosmetyki i nie tworzy plam. Włosie jest syntetyczne i bardzo miękkie, nie rozłazi się na wszystkie strony i nie odstaje. Bronzer i róż idealnie się do włosków przyklejają i równomiernie rozkładają na skórze. Pranie jak widać mu niestraszne, bo wciąż prezentuje się jak tuż po rozpakowaniu z folii.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

Warto też dodać, że każdy pędzel Makeup Revolution, czy to do twarzy, czy do oczu, przychodzi odpowiednio zapakowany więc mamy pewność, że wcześniej włosie pędzli się nie kurzyło i było odpowiednio przechowywane, bez narażenia na urazy.

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

Podsumowując, po prostu trzeba napisać, że to kolejna udana propozycja marki. Pędzle są naprawdę fajne, przyjemne w codziennym użytkowaniu i przede wszystkim tanie. Wymienione dziś modele znajdziecie TUTAJ:

pędzle Makeup Revolution kosmetykomania

Dziewczyny, miałyście do czynienia z tymi pędzelkami? Co o nich myślicie? Jakie są Wasze pędzle numer jeden?

Koniecznie zajrzyjcie zapoznać się z nowościami Makeup Revolution na kosmetykomania.pl TUTAJ.

(Visited 1 699 times, 1 visits today)

One thought on “Makeup Revolution, pędzle do makijażu twarzy na każdą kieszeń: F101, F102, F103, F104

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>