Beautyblender – innowacyjna gąbka do makijażu!

Różowe jajeczko Beautyblender  pojawiło się na rynku już jakiś czas temu. Szturmem podbiło serca kobiet i wciąż powoduje szybsze bicie serc kosmetykomaniaczek. Kto poznał magię tej gąbeczki, na pewno nigdy już z niej nie zrezygnuje. Dlaczego? Dziś przedstawimy Wam zalety Beautyblendera oraz udowodnimy, że naprawdę warto posiadać swój egzemplarz!

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

 

Zapewne większość z Was ciągle zastanawia się nad zakupem gąbeczki Beautyblender. Zadajecie sobie pytanie, czy jest warta swojej ceny, czy faktycznie widać różnicę przy aplikacji, czy przyda się na co dzień? Odpowiedź brzmi tak, zdecydowanie tak! Gwarantujemy, że gdy już wezmiecie jajeczko do ręki i spróbujecie zaaplikować podkład, czy korektor za jego pomocą, zmienicie zdanie od razu. Nie da się uzyskać takiego samego efektu pędzlem, nawet najdroższym i najlepszym. Zwilżony Beautyblender zapewnia efekt wow. Nakładając nim podkład uzyskujemy idealne stopienie się go ze skórą. Zero zacieków, zero smug, zero jakiejkolwiek maski na twarzy. Beautyblender świetnie spisuje się również w przypadku, gdy macie przesuszoną cerę. Pomaga ukryć suche skórki i nie wysuwa ich na pierwszy plan. Wykończenie uzyskane za pomocą jajeczka jest naprawdę trudne do opisania – niesamowita naturalność i lekkość, a zarazem efekt HD i pełne krycie.

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

No dobrze, ale czym właściwie Beautyblender różni się od innych gąbek tego typu? Przede wszystkim materiałem wykonania – to nie silikon, który jest powszechnie spotykany, gdy mamy do czynienia z gąbeczkami. Jajeczko ma również inną strukturę. Jest ona bardzo porowata, ale w dotyku pozostaje gładziutka i miękka. Ponadto, Beautyblender jest bardzo sprężysty – ściśniemy go, a po puszczeniu wróci do swojego kształtu. Innych gąbek, nie da się tak zgnieść bo są bardzo zbite. Ostatnia kwestia – Beautyblender, po namoczeniu w wodzie, zwiększa swą objętość, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Po prostu pęcznieje. :)

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

Jak przebiega aplikacja za pomocą Beautyblendera? Jest banalnie prosta! :) Jajeczko moczymy w letniej wodzie przez kilka sekund. Natychmiastowo powiększa swój rozmiar. Następnie odciskamy nadmiar wody w czysty, papierowy ręcznik. Teraz możemy przystąpić do aplikacji podkładu. Najlepiej zaaplikować kilka kropel na twarz – czoło, nos, broda i policzki, a potem gąbeczką rozpocząć rozprowadzanie kosmetyku ruchem stemplującym. Po prostu odbijamy gąbeczkę od twarzy, szybkimi ruchami, co jest niesamowicie przyjemnym uczuciem.

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

A co z czyszczeniem? Tutaj sprawa również jest bardzo prosta. Oczywiście to od Was zależy jaki środek do czyszczenia Beutyblendera wybierzecie, ale najbardziej zalecanym jest Blendercleanser, czyli mydełko SOLID. Nie zawiera ono sztucznych substancji, ani składników drażniących skórę. Ma przyjemny, delikatny lawendowy zapach. Jest ekologiczny i dzięki wysokiej zawartosci ekstraktu z lawendy o działaniu antybakteryjnym, zapewnia higieniczną czystość gąbce oraz przedłuża jej żywotność. Na zdjęciu widzicie pełną wersję mydełka, którą można kupić zarówno w pakiecie z gąbką, jak i solo.

No właśnie – co z trwałością? Jeżeli dobrze będziemy dbać o naszą gąbeczkę, Beautyblender posłuży nam bardzo długo. Znacznie dłużej, niż sugerowane 6 miesięcy. Dajemy słowo. Grunt, to myć jajeczko delikatnie, nie wbijać w nie paznokci, odpowiednio przechowywać i po prostu, na nie uważać.

UWAGA! Teraz mini mydełko SOLID dodawane jest gratis do każdego zamówienia z kosmetykomania.pl, w którym znajduje się Beautyblender! Jeżeli chcecie je przetestować, spieszcie się! Oferta trwa do wyczerpania mydełek!

BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA BEAUTYBLENDER KOSMETYKOMANIA

Jajeczko dostępne jest w czterech kolorach: różowym, czarnym, białym i czerwonym. Wszystkie rodzaje kupicie TUTAJ, aktualnie w cenie 69zł.

To jak? Jesteście po Beautyblenderowej stronie mocy? Czujecie się przekonane? Mamy nadzieję, że tak!

(Visited 661 times, 1 visits today)

4 thoughts on “Beautyblender – innowacyjna gąbka do makijażu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>