WYNIKI KONKURSU „Pokaż nam jak wielką kosmetykomaniaczką jesteś”

Dziewczyny,  na wstępie chcemy Wam bardzo gorąco podziękować za tak liczny udział i ogromne zaangażowanie. Niesamowicie nas to cieszy! Ponieważ wybór był bardzo trudny postanowiliśmy, że poza nagrodą główną dodatkowo przyznamy 4 wyróżnienia!

Zatem nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu na instagramie i facebooku pod tytułem „Pokaż nam, jak wielką kosmetykomaniaczką jesteś”.

Główną nagrodę postanowiliśmy przyznać @goldenmiu za:

Serdecznie gratulujemy!

A nagrody wyróżnienia w postaci kosmetyków – niespodzianek polecą do:

Ew Cisowska

 

Agnieszka Smoch

Agnieszka Rynkowska

Paulina Majchrzycka

Gratulujemy dziewczyny!
 :)
Swoje adresy wraz z numerem telefonu przesyłajcie na sklep@kosmetykomania.pl, koniecznie z dopiskiem KOSMETYKOMANIACZKA!
:)
Obiecujemy, że już niedługo będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę! :) Bądźcie więc czujne i obserwujcie nas na bieżąco na naszym INSTAGRAMIE – KLIK oraz FACEBOOKU – KLIK :)
CAŁUSY!
(Visited 622 times, 1 visits today)

4 thoughts on “WYNIKI KONKURSU „Pokaż nam jak wielką kosmetykomaniaczką jesteś”

  1. Ale się cieszę!Świetna wiadomość na koniec dnia!Bardzo dziękuję kosmetykomanii za wyróżnienie i już skrobię wiadomość.Głównej zwyciężczyni oczywiście gratuluję z całego serca.Zasłużyłaś w stu procentach.Przepiękna praca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>