Life’s a beach Yankee Candle – Powiew lata z Beach Holiday i Wild Sea Grass

Nie będziemy ukrywać, że świece i woski Yankee Candle na dobre zagościły w naszych domach i z utęsknieniem i wielką ciekawością czekamy na nowe zapachy, którymi marka rozpieszcza nas kilka razy do roku. Seria Life’s a beach była szczególnie przez nas wyczekiwana a to ze względu na swój letni charakter i świeże nuty, które uwielbiamy. Life’s a beach to dwa, limitowane wakacyjne zapachy: Beach Holiday i Wild Sea Grass. Oba na pewno pozwolą nam poczuć się jak na wakacjach nad morzem.


Beach Holiday
– wakacje na plaży, można tak dosłownie rzec! To bardzo rześki i orzeźwiający zapach o świeżych nutach oceanicznego powietrza. Niezwykle autentyczny, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi świeżych zapachów. Bech Holiday jest bardzo intensywny a jego aromat w mig roznosi się po całym domu.


Wild Sea Grass
– dzika morska trawa! to dość nietypowy i trudny z początku do określenia zapach. Gdy już go rozpalimy poczujemy się dosłownie jakbyśmy leżeli na wydmach porośniętych wysuszoną słońcem trawą. Dzięki jego intensywności wrażenie to jest jeszcze większe.

 

Oba zapachy występują we wszystkich klasycznych wariantach produktów – od słojów (małych, średnich, wielkich), poprzez samplery, tea lighty i woski. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Abyśmy jeszcze bardziej poczuli się jak na wakacjach marka Yankee Candle stworzyła całą gamę akcesoriów Life’s a beach, które z pewnością wpasują się w każde wnętrze.

 

Produkty z serii Life’s a beach znajdziecie tutaj:

BEACH HOLIDAY – KLIK
WILD SEA GRASS – KLIK
AKCESORIA – KLIK

Nam oba zapachy przypadły do gustu, a Wy mieliście okazję je sprawdzić? Co o nich sądzicie?

(Visited 318 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>