Del Mar Volume II Sleek Makeup – cudowna, wiosenna nowość!

Marka Sleek MakeUp regularnie wypuszcza limitowane palety z serii I-Divine. Na rynku pojawiła się właśnie przepiękna paletka Del Mar Volume II. To cudowna mieszanka pastelowych odcieni, idealnych na wiosnę i lato! Za ich pomocą zmalujemy wiele kobiecych, ciekawych i oryginalnych makijaży. Sleekomaniaczki, co o niej sądzicie? :) Pewnie zgodzicie się z nami, że jest śliczna i niezwykle energetyczna! :)

sleek_del_mar volume II

Mamy tutaj 12 cieni ( w tym 9 cieni matowych oraz 3 cienie połyskujące), które zamknięto w tradycyjnej kasetce dla marki Sleek. Całość prezentuje się prosto, klasycznie i elegancko. Paletka zawiera również podwójny aplikator i duże, wygodne lusterko.

sleek_del_mar volume II sleek_del_mar volume II

Cienie, jak to już w przypadku marki Sleek bywa, są dobrze napigmentowane, łatwe i przyjemne w obsłudze oraz świetne we współpracy z innymi markami. Dobrze się blendują oraz łączą ze sobą, jak i z cieniami innych marek, nie blakną przy rozcieraniu, nie tworzą plam, ani prześwitów. Nałożone na bazę, utrzymują się cały dzień, nie zbierają się w załamaniach, nie migrują na resztę twarzy, nie tracą na intensywności w ciągu dnia. Ich jakość jest naprawdę super, ale cóż innego można napisać w przypadku Sleek’a? :)

sleek_del_mar volume II sleek_del_mar volume II

Najlepiej nakłada się cienie techniką wklepującą, płaskim, sprężystym pędzelkiem języczkowym. Zmniejsza to znacznie ryzyko ewentualnego osypywania się ich. Puchate, grube naturalne włosie może powodować drobne pylenie.

Kolory są iście wiosenno-letnie, mamy tutaj m.in. turkus, żółć, pomarańcz, zieleń. Możemy poszaleć, albo połączyć te ciekawe kolory z neutralnymi odcieniami. Paleta jest naprawdę dobrze przemyślana i fajnie skomponowana. Daje spore pole do popisu, zarówno na co dzień, jak i od święta. Stworzymy nią delikatny makeup, jak i coś szalonego na sesję zdjęciową.

Paletka kosztuje 39,49zł i znajdziecie ją TUTAJ. 

sleek_del_mar volume II

sleek_del_mar volume II

sleek_del_mar volume II

Koniecznie zapoznajcie się z całą ofertą Sleek Makeup, którą możecie zobaczyć TUTAJ. 

Wpadnijcie na kosmetykomania.pl :)

Dziewczyny, co myślicie o nowej paletce Del Mar Volume II? Jaka paleta marki Sleek jest Waszą ulubioną? :)

(Visited 252 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>