Pędzle Hakuro do makijażu oka – top 5

Pędzle Hakuro zna zapewne każda kosmetykomaniaczka. Marka reprezentuje wysoką jakość, charakteryzuje się przystępną ceną oraz mnogością modeli do wyboru. Nie ma kobiety, która pośród asortymentu nie znalazłaby czegoś dla siebie. Prosty design trafia w kobiecy gust. Srebrne skuwki w połączeniu z trzonkiem wykonanym z czarnego, malowanego drewna, wyglądają bardzo elegancko.  Dziś prezentujemy top 5, czyli pięć niezbędnych pędzli do wykonania makijażu oka, które warto mieć w swojej kosmetyczce. Zapraszamy do dalszego czytania!

hakuro_pędzle do oczu6

HAKURO H85

Skośny, bardzo precyzyjny pędzelek, który świetnie nadaje się do malowania kresek oraz podkreślania brwi. Posiada włosie syntetyczne, równo przycięte, niezwykle sprężyste i miękkie. Pozwala narysować zarówno cieniutką kreskę tuż przy linii rzęs, jak i grubą, wyrazistą linię. Umożliwia domalowanie nawet najmniejszego włoska w przypadku modelowania brwi. Można nim również aplikować liner na linię wodną, czy też kamuflować pojedyncze wypryski. To jeden z podstawowych pędzelków, który każda kobieta mieć powinna w swoich zbiorach. Cena: 13zł.

Długość pędzla: 16,2 cm
Długość włosia: 0,5-07 cm

hakuro_pędzle do oczu4

HAKURO H76

Pędzelek o ołówkowym kształcie, w niewielkim rozmiarze. Pozwala na precyzyjne wymodelowanie zewnętrznego kącika oraz dolnej powieki. Idealnie podkreśli także załamanie powieki. Zdaje również egzamin przy podkreślaniu wewnętrznego kącika, w celu jego rozświetlenia. Wykonany jest z włosia naturalnego (kozy), bardzo miękkiego i sprężystego. Idealnie przycięty, odpowiednio zbity. Zdecydowanie uprzyjemnia każdy makijaż i znacznie go ułatwia. Naprawdę warto się na niego skusić, bo przyda się na co dzień. Cena: 18,40zł.

Długość pędzla: 17 cm
Długość włosia: 0,8 cm

hakuro_pędzle do oczu5

HAKURO H77

Pędzel do rozcierania cieni, który posiada specjalnie wyprofilowane włosie, umożliwiające szybką i precyzyjną pracę. Wykonany został z włosia naturalnego, bardzo miękkiego, sprężystego, giętkiego oraz dobrze przyciętego. To jeden z podstawowych pędzli w makijażu oka, ponieważ każdy cień należy rozetrzeć. Za pomocą H77 możemy zaaplikować kolor na całą powiekę oraz od razu go rozblendować. Przyda się także do zagruntowania korektora pod oczami. Zdecydowanie ułatwia i usprawnia proces wykonywania makeup’u. Cena: 18,40zł.

Długość pędzla: 18 cm
Długość włosia: 1,8 cm

hakuro_pędzle do oczu

HAKURO H74 

Pędzelek do rozcierania, który pozwala na stworzenie subtelnej mgiełki koloru tuż nad załamaniem powieki. Wykonany z naturalnego włosia kozy, idealnie wyprofilowany, ułatwiające wykonanie smoky eye. Przepięknie rozdymia każdy cień. Jest dobrze zbity, odpowiednio gęsty, sprężysty i elastyczny. Pracuje się z nim niezwykle przyjemnie. To jeden z pędzli, których nigdy za wiele. Nakłada się nim kolor równomiernie oraz bardzo precyzyjnie. Cena: 21,90zł.

Długość pędzla: 18 cm
Długość włosia: 1,8 cm

hakuro_pędzle do oczu3

HAKURO H79

Puchaty pędzel do nakładania cienia na całą powiekę i tuż nad jej załamanie, aż po linię brwi. Idealnie rozświetlimy nim obszar pod łukiem brwiowym, ale świetnie spiszę się także w rozcieraniu ceni oraz modelowania zewnętrznego kącika oka. Pozwala zaaplikować cień  i jednocześnie go rozblendować, co ułatwia i przyspiesza wykonywanie makijażu. Wykonany został z naturalnego włosia kozy, jest odpowiednio przycięty i wyprofilowany. Ponadto charakteryzuje się doskonałą miękkością oraz sprężystością. Cena: 18,40zł

Długość pędzla: 18 cm
Długość włosia: 1,5 cm

Do cech wspólnych pędzli Hakuro należy jeszcze zaliczyć wysoką trwałość, poręczność i łatwość w utrzymaniu. Prosto się je czyści, łatwo z nimi pracuje. Są poręczne, nie gubią włosia i posłużą przez wiele lat!

Pędzelki znajdziecie tutaj:

Wszystkie pędzle Hakuro znajdziecie TUTAJ klik. 

Zapraszamy na kosmetykomania.pl

Dziewczyny jakie pędzle Hakuro posiadacie? Bez których modeli nie wyobrażacie sobie makijażu oka?

hakuro_pędzle do oczu2

Do końca weekendu z okazji Dnia Kobiet na www.kosmetykomania.pl obowiązuje rabat 10% na cały asortyment! KOD: 8MARCA. Zapraszamy na zakupy!

(Visited 4 395 times, 3 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>