Makeup Revolution – Kosmetyczna rewolucja 2014 roku

Każdego roku powstaje wiele marek kosmetycznych, nie o wszystkich słyszymy, niektóre stają się wielkim hitem. Takim hitem, na skalę europejską a może nawet światową okazała się angielska marka kosmetyczna Makeup Revolution. Dosłownie i w przenośni – kosmetyczna rewolucja. W bardzo krótkim czasie zyskała ogromną rzeszę klientek i ich liczba wzrasta każdego dnia. Co takiego wyróżnia kosmetyki Makeup Revolution od innych. Co sprawiło, że tak szybko stały się popularne. Złożyło się na to wiele czynników, ale przede wszystkim cena – jakość – różnorodność. Kosmetyki Makeup Revolution kosztują naprawdę niewiele, bo już za niespełna 20 zł możemy kupić bardzo przyzwoitą paletę 12 cieni, pomadki czy błyszczyki w cenie od 5zł, podkłady i pudry od 10zł. Za tak niewielkie pieniądze otrzymujemy nieadekwatnie dobre jakościowo kosmetyki. A do tego asortyment jest ogromny i niemal każdego miesiąca, jak nie częściej wychodzą kolejne hity. Na szczególną jednak uwagę zasługuje klika produktów, które stały się wielkimi bestsellerami w sieci. Są to między innymi palety cieni Iconic, rozświetlacze do twarzy Peach Lights i Golden Lights i wiele innych perełek. Popatrzcie, co w ubiegłym roku najchętniej kupowały nasze Klientki.

Makeup Revolution Iconic 3 – Paleta 12 cieni

Makeup Revolution Iconic 2 – Paleta 12 cieni

Makeup Revolution Iconic 1 – Paleta 12 cieni

Swatche palet Iconic:

Palety cieni Iconic wchodzą w skład serii podstawowych palet Makeup Revolution 12 Shade Palette. Są to wysokiej jakości palety cieni w różnorodnych zestawieniach kolorystycznych bardzo często nawiązujących do znanych, drogich marek kosmetycznych. Zamknięte w proste pudełko z aplikatorem w zestawie cienie są doskonale napigmentowane, aksamitne, łatwe w aplikacji i trwałe. A to wszystko w cenie 20zł. Czegóż chcieć więcej!

Wszystkie palety z serii 12 Shade Palette możecie zobaczyć tutaj >KLIK  

Kolejnym hitem były, i nadal są, rożswietlacze do twarzy Golden i Peach Lights.

Makeup Revolution Peach Lights – Rozświetlacz

Makeup Revolution Golden Lights – Rozświetlacz

Rozświetlacze te szczególnie podbiły serca naszych Pań. W cenie 15zł otrzymujemy przepiękny, trwały, wypiekany puder rozświetlający do twarzy i ciała, który doda Twojej skórze blasku i ułatwi wyeksponowanie lub ukrycie wybranych partii twarzy.

Produktów godnych polecenia i tych które cieszą się ogromną popularnością jest dużo dużo więcej. Następnym razem pokażemy Wam paletki cieni I Heart Makeup z serii Chocolate w tym nadchodzącą nowość Naked Chocolate.

Kosmetyki Makeup Revolution możecie zobaczyć tutaj:

www.kosmetykomania.pl 

(Visited 167 times, 1 visits today)

One thought on “Makeup Revolution – Kosmetyczna rewolucja 2014 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>