HAKURO – Pędzle do podkładu – h50s, h50, h51

Marka Hakuro zdecydowanie przoduje wśród producentów pędzli do makijażu już od kilku lat. Pędzle Hakuro są pędzlami bardzo dobrej jakości, wykonane z niezwykle miękkiego i delikatnego, włosia (te do pudru mają włosie syntetyczne) z drewnianą, malowaną na czarno rączką i porządną, mocno ściskającą włosie skuwką. Używanie ich to sama przyjemność! W ciągu tych kilku lat powstała całkiem spora kolekcja pędzli do pudru, bo w tej chwili liczy sobie aż 7 różnych pędzli.

Najbardziej chyba już znanym i pożądanym pędzlem do podkładu z pośród tego grona jest najmniejszy z nich, pędzel Hakuro H50s. Jego długość to 17,2 cm, ale długość włosia (tricolore) to zaledwie 2,1 cm a szerokość przy skuwce niecałe 2 cm. Dzięki takim wymiarom a także płasko ściętemu włosiu możliwa jest precyzyjna aplikacja podkładu w każdym, najmniejszym zakamarku twarzy. Odpowiednia gęstość włosia i kształt, w jaki jest ułożone a także umiejętne posługiwanie się nim to droga do pięknego, naturalnie wyglądającego makijażu. Pędzel ma ergonomiczny kształt, co sprawia, że idealnie trzyma się w dłoni. Możne być również stosowany do aplikacji płynnych i kremowych korektorów.

Niemalże tak popularny, jak Hakuro H50s jest jego większy brat, pędzel do podkładu Hakuro h50Jest on krótszy, bo mierzy sobie 16,5 cm, za to ma dłuższe włosie, bo aż 2,5 cm a jego szerokość u nasady to 2,3 cm. Dzięki swojej wielkości doskonale nadaje się do aplikacji podkładu na większe partie twarzy.

A tutaj Hakuro H50s i Hakuro H50:

 Kolejnym pędzlem do podkładu, ale ostatnim już z płasko ściętym włosiem, jest pędzel Hakuro h51. Jest on wielkością pomiędzy pędzlami Hakuro H50s a Hakuro H50. Długość pędzla to 16,5 cm, szerokość włosia u nasady 2,3 cm a długość włosia to 2,2 cm. Jego włosie jest dwukolorowe. Pędzel, jak dwa pozostałe pędzle, doskonały jest do aplikacji wszelkich kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji, kosmetyków mineralnych. Największe jednak zastosowanie znajduje przy aplikacji płynnego podkładu.

O reszcie rodzinki następnym razem :)

www.kosmetykomania.pl

(Visited 7 591 times, 2 visits today)

3 thoughts on “HAKURO – Pędzle do podkładu – h50s, h50, h51

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>