Nowa Kosmetykomania

Kosmetykomania.pl – nowa odsłona

Kochani, chcielibyśmy przedstawić Wam nową kosmetykomanię. Nasz sklep przeszedł całkowitą przemianę. Nie tylko wizualną, ale i od strony technicznej. Sklep działa teraz na serwerze i mechanizmie iai-shop, który jest bardziej przyjazny, intuicyjny i funkcjonalny. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i zakupy na naszej stronie będą czystą przyjemnością. Tak prezentuje się strona główna naszego sklepu:

Strona została podzielna na kilka głównych kategorii, które staraliśmy się ułożyć tak, aby były czytelne i wskazywały w jasny sposób, co w nich można odnaleźć. Bardzo ważnym elementem jest kategoria Marki, pod którą mieści się podział produktów na wszystkie właśnie marki, jakie oferujemy w sklepie. Klikając w ta zakładkę wchodzimy na stronę, na której w jasny i przejrzysty sposób wszystkie marki są wyeksponowane. Do tego prawie każda marka została opisana a jeśli nie, opisy będziemy dodawać sukcesywnie.

Dół strony został poświęcony niezbędnym informacjom,  takim jak kontakt do naszego sklepu, regulamin sklepu, polityka prywatności, rejestracja i logowanie do sklepu, newsletter.

Wprowadziliśmy również do oferty wiele nowości, ale o tym już następnym razem :)

www.kosmetykomania.pl

(Visited 1 749 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>