Nowości od Real Techniques.

Marka Real Techniques zaszczyciła nas w tym roku nowymi produktami. Poza czterema nowymi pędzlami, w ofercie pojawiła się gąbeczka Miracle Complexion Sponge.

Miracle Complexion Sponge od Real Techniques to innowacyjna gąbeczka do aplikacji podkładów płynnych a także korektorów. Jej unikalny kształt ma nam zapewnić, że kosmetyk zostanie zaaplikowany w każdym miejscu Twojej twarzy bez wysiłku i z naturalnie wyglądającym efektem końcowym.

Kolejną nowością marki Real Techniques jest Retractable Bronzer Brush – niezwykle elegancki, wykręcany pędzel, który spełnia wiele funkcji, a zatem nie służy tylko, jak nazwa wskazuje do aplikacji bronzera. Bardzo dobrze się sprawdza przy nakładaniu podkładów i pudrów prasowanych. Niezwykłość tego pędzla, jak i innych pędzli  duo fibre, czyli z tak zwanym dwuwarstwowym włosiem, polega na tym, że kosmetyk nim zaaplikowany wygląda na twarzy niezwykle naturalnie. Można to uzyskać właśnie dzięki temu, że włosie na różnych kolorach ma inną strukturę. I tak włosie jasne służy głównie do pobierania kosmetyku a włosie ciemne sprawia, że kosmetyk ten w bardzo łatwy sposób wchłania się w naszą skórę, pozostawiając niezwykle naturalny efekt. Pędzel jest bardzo elegancki z chowanym włosiem dzięki czemu swobodnie możesz go nosić w torebce, nie obawiając się, że się ubrudzi.

Retractable Kabuki Brush – to również z dwuwarstwowym włosiem pędzel, jednak skośnie ścięty, który doskonale sprawdzi się przy konturowaniu twarzy, aplikacji różu na policzki czy też rozświetlacza. Podobnie, jak poprzedni pędzel, ma chowane włosie.

Real Techniques stworzył również pędzel do aplikacji pomadek, błyszczyków i farbek na usta – Retractable Lip Brush – pędzelek o stożkowym, dwuwarstwowym włosiu, przy pomocy którego aplikacja kosmetyków na usta jest niezwykle precyzyjna i łatwa. Pędzelek, jak wszystkie z tej serii również ma chowane włosie.

I ostatnią, puki co nowością jest Silicone Liner Brush – to niezwykłe narzędzie do aplikacji eyelinera. Włosie, które występuje w tego typu pędzelkach, tutaj zostało zastąpione cienką, silikonową końcówką. Producent zapewnia nas, że aplikacja eyelinera nigdy nie była tak prosta, jak przy pomocy tego pędzelka. Wystarczy dać się pociągnąć i kreska maluje się niemalże sama, bez szarpania czy ciągnięcia skóry.

 A Wy miałyście już okazję wypróbować któryś z tych produktów?

www.kosmetykomania.pl

 

 

 

 

(Visited 253 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>