ABSOULTE ORGANIC – ABSOLUTNIE ORGANICZNE KOSMETYKI

Kosmetyki Absolute Organic to produkty do pielęgnacji skóry zawierające min 90% składników organicznych. Wszystkie produkty tej linii posiadają certyfikat ECOCERT. Są w 100% naturalne, bez parabenów, bez glikolu, bez sztucznych barwników, bez silikonu, bez Phenoxyethanolu, bez PEG i SLS, bez składników GMO, z fizjologicznym pH, hypoalergiczne. A więc możemy mieć pewność, że nie zaszkodzą naszej skórze, nie obciążą jej i nie zapchają porów a doskonale odżywią i nawilżą.

ABSOLUTE ORGANIC NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ – to wysoce aktywny krem odżywiający i nawilżający skórę, zawierający Szałwię – organiczne roślinne źródło kwasów OMEGA 3, OMEGA 6 i Nectapure (aktywnego składnika pochodzenia roślinnego, który chroni skórę przed wpływem toksycznych rodników). Dzięki dużej zawartości organicznych ceryfikowanych składników: wyciąg z szałwii muszkatołowej, tymianku, aloesu; wzbogacony oliwą z oliwek, olejem Jojoba, masłem Shea, i witaminą E skóra jest prawidłowo chroniona i nawilżana, wygląda świeżo, zdrowo i młodo. Zawarty naturalny skwalan i kwas hialuronowy głęboko nawilżają i zmiękczają skórę.

ABSOLUTE ORGANIC ODŻYWCZY KREM NA NOC – Większość działań procesu odmładzania i odbudowy skóry ma miejsce w czasie nocy. Krem ten zawiera Szałwię – organiczne źródło roślinne kwasów OMEGA 3 i OMEGA 6, które jest naturalnym rozwiązaniem do każdego rodzaju potrzeb kosmetycznych. Dzieki dużej zawartości organicznych certyfikowanych składników (jak: wyciąg z szałwii, tymianku, aloesu, oliwa z oliwek, olej jojoby, masło shea, witamina E) skóra jest prawidłowo chroniona i pielęgnowana, wygląda świeżo, zdrowo i młodo.


Więcej produktów znajdziecie TUTAJ.

(Visited 121 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>